Yetişkin Maması Mı?

Kedim için 2 aylıktan beri N&D’nin Kitten mamasını kullanıyorum. Şuan 7 aylık ve maması bitti. 10 kilo alacağım ancak yine yavru için olanı mı yetişkinler için olanı mı almalıyım?

3 CEVAP

okusiri

12 aya kadar yavrular için olandan almanız doğru olacaktır ^^

ursaminor

Gelişme çağı henüz tamamlanmamış durumda olduğundan okusiri'nin de dediği gibi yavru maması alın. 13-14 aylığa kadar vermenizde bir sakınca yok. Kademeli geçiş yaparsınız, kilosunu da dengelerseniz bir sorun olmaz 10 kiloluk bitene kadar kullanmanızda.

Teşekkür ederim