Kedim Üşüttü Mü Yoksa Baska Bir Seyden Mi

floryyp

kedim genellikle merdivende duruyor veya kapının önünde yatıyor. kıs olduğu içinde tas/mermere oturmasından dolayı ishal olmuş olabilir mi yani davranısında bi sıkıntı yok hareket etmesinde vs. Sabahta evde yoktum mutfakta ağzı açık bıraktıkları seyi yaladığı için🥲 biraz yüksek sesle kızmıs babam acaba onu stres yapıp ishal olmus olabilir mi..
baya bi sıvıydı ama ilk yapısı galiba yarında devam ederse veterinere götürürüm ama evde de yapabileceğim bir sey varsa diye yazıyorum

6 CEVAP

Sabisim

Tabiki hepsi olabilir ama şimdilik veterinere götürmeden önce tavuk göğüsü veya patates haşlayıp verebilirsiniz. Eğer kediniz benim kedim gibi çok seçici ise üstüne biraz ödül maması sıkın yemesi için.

Mivyayy

Rahat olun ciddi bir sikinti degil en fazla 2 gun icerisinde gecmezse veterinere goturun

Minminik

forti flora elinizin altında bulundurun, ishal durumunda verirsiniz

floryyp

hayırr merdiven evin içinde kapının önü dediğim yerde pimapenle kapalı ama yerlerden soğuk almış olabilir mi diye o detayı vermistim. haftasonu ve aksam olduğu için buraya yazıyım dedim devam etseydi veterinere götürcektim ama suanlık bir sey yok hareketlerinde/ yemesinde vs. değişiklikte görmediğim için götürmedim

floryyp

çok tesekkürlerr… kediler için ishal tehlikeli dedikleri için endiselendim

Betrayal

Merdivende duruyor derken apartman
merdivenindemi?