Obivan Seleciton Mi Lavital Mi?

Seyma6390

Hangisinin içeriği daha iyi 25 kısırlaştırılmış kediye kullanacağım.

13 CEVAP

Magnetar

Acikcasi kuru mama hakkinda yardimci olamayacagim. O zaman neden yazdin be adam diyecek olursaniz, bu obivan markasi beni tahrik ediyor.

Troll sanirim bunun ureticisi.obivan nasil bir markadir arkadas. Darth vader veya imparator palpatin markasi da uretiyorlar mi? Star wars evreninde mi yasiyorlar?

Lavital i bilmem ama obivan diye mama ureten sirkete guvenemem.

Seyma6390

Yine de teşekkürler

Magnetar

Bu arada şeyma, iyi kuru mama yoktur. Kotu ve daha az kotu olani vardir. Dolayisiyla cebine en uygun olani seç. Neticede 25 kedi demissin.

Seyma6390

Öyle zaten. İçeriği farklı ama fiyatı yakın iyi mama hangisi diğerine göre iyi?

Seyma6390

Öyle zaten. İçeriği farklı ama fiyatı yakın iyi mama hangisi diğerine göre iyi?

Magnetar

Tamam soyle yapalim. Obivan selection hangi seri, lavital hangi seri, onlari soyle, en azindan karbonhidrat miktarini hesaplayayim. Zira birden fazla turu var ikisinin de.

Minimal karbonhidrat icereni bulalim.

Seyma6390

İkisinin de balıklı kısırlaştırılmış kedi maması olanı.

Magnetar

Iksini de karsilastirinca protein olarak lavital cik az daha yuksek olsa da,icerik acisindan daha sikintili görünüyor. Dolayisiyla jedi ustasi obivan tercihim olurdu.

Seyma6390

Teşekkür ederim. Siz hangi mamayı kullanıyorsunuz?

Magnetar

Ben yaş mama kullaniyorum. Eve kuru mama sokmam.

Seyma6390

Hazır yaş mama mi?

Magnetar

Evet, hazir konserve mama. Bende sadece 1 kedi var dolayisiyla maliyetleri karsilayabiliyorum. Tabii sizin durumunuzda boyle bir sey soz konusu olamaz. Koc sulalesinden olmak gerekir. Evde yapmak da ayri bir sorun zaten, en azindan yari endustriyel kiyma makinesi gerektirir. Oyle internette verilen ve bu isten hic anlamayan insanlarin verdigi uyduruk tariflerle mama hazirlanmaz.

Dolayisiyla sizin durumunuzda kuru mama tek alternatif.

Seyma6390

Teşekkür ederim cevabınız için. Golosi balıklı kısırlaştırılmış kedi mamasısında karar kılmıştım fakat internette bulamadım. Biz hayvanlar için egede köyden bir yer aldık mamaları internetten almak durumundayız bu yüzden ileriyi de düşünüyorum kolay temin edebileceğim bir mama olmalı