Erkek Kedi Ve Eşya İle Çiftleşmeye Çalışması Hakkında

Edanursaluk

Erkek kedim hiç çiftleşmemiş olmasına rağmen ve kısırlaştırılmasının üzerinden de iki ay geçtiği halde hala kızgınlık belirtileri ve peluş, yorgan , çorap gibi yumuşak eşyalarla çiftleşmeye çalışıyor bu normal mi ya da müdehale etmeli miyim böyle bir eşyası mı olmalı cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

6 CEVAP

Ferdibuse

Kedinizin yaşı büyükse yani 2 3 yaşlarında geç kısırlaştırıldiysa bu davranış ogrenilmis ezber bir davranış olabilir veya iki ay geçti diyorsunuz kandaki hormon seviyesi yeni düzeliyorda olabilir son aklıma gelen de kedilerin karaciğernde mı bir organın da hormon belli bir miktarda üretilir davranışlar normaldir diue çok önceden okumuştum ama yanlış bilgi vermek istemem son aklıma gelen de yumurtaligin kalıntısı kalmış olabilir

Magnetar

Kısırlaştırılmış erkekler bunu yapar. Kisaca ne yaparsaniz yapin erkek erkekliginden vazgecemiyor. Dogaya karsi koyulamaz. Kafaya takacak bir sey yok. Birakin takilsin. Senede bir iki ay yapar, sonra sakinlesir.

Edanursaluk

Çok teşekkür ederim kedim bir yaşında ve acayip sinirli genelde bilmiyorum ne zaman denge girer bu ruhsal ve cinsel dürtü düzeni 🤷🏻‍♀️

Edanursaluk

Çok teşekkür ederim kedim bir yaşında ve acayip sinirli genelde bilmiyorum ne zaman denge girer bu ruhsal ve cinsel dürtü düzeni 🤷🏻‍♀️

yusuf2645

Benim kedim 5 yaşında kısır erkek. Yine de birkaç ayda bir yorgan battaniye gibi yumuşak eşyalarla çiftleşmeye çalışıyor. Korkulacak bir durum yok. Yaşı büyüdükçe bu hareketler azalabilir.

Mivyayy

Sikinti olmaz eger kedinizi kizginlik doneminden sonra kisirlastirdiysaniz bazi davranislari yapmaya devam etmesi normal engellemeyin engellemeye calissaniz bile buyuk ihtimalle devam edecektir cok rahatsiz ediyorsa bu tur seyleri ortadan kaldirin bir ihtimal unutabilir.