Evdeki Kedim Veterinerden Gelen Diğer Kedime Sürekli Tıslıyor

Aycadogru

İki kedim var ve çok iyi anlaşıyorlar. Erkek kedimi kısırlaştırmak için veterinere götürdüm getirdim, evde kalan dişi kedim sanki yeni bir kediymiş gibi sürekli tıslıyor kaçıyor ve vurmaya çalışıyor. Daha önce bunu yaşayan oldu mu? Nasıl sakinleştirebilirim

3 CEVAP

Ferdibuse

Sokakta kardeşleriyle besledigim dişi kediyi eve alıp kisarlastirdm popo popoya verip yattığı kardeşine tisladi saldırmak istedi veterinere durumu sorduğum da stres kaynaklı ve kisirlastirdiktan sonra koku salgilari degisirmis hasta olan kedi kokarmis 1 hafta içinde normale dönerler dedi gerçekten de normale döndü şuan koklasinca taniyor bir sey yaomiyor kardesi

Mivyayy

Ilginc bir durum taniyamamis olabilir. Dikkat edin yaralamasin yavas yavas kedi alistirma yontemleriyle birbirlerine tekrar alistirmayi denemelisiniz.

Aycadogru

Şuan daha iyi iyiler, yavaş yavaş alıştırmaya çalışıyorum. Tıslamalar azaldı ama hala emin olmadan hareket ediyor diğerine karşı. Teşekkür ederim dönüşleriniz için