Kedim İp Yuttu Ne Yapmalıyım/Nasıl Çıkartır

aaylinn

kedime oynasin diye yaklaşık 7 cm uzunluğunda tüylü bir örgü ipi vermiştim sanırım yuttu ipi bulamiyorum ne yapmalıyım nasıl çıkartır vücut organlarına zarar verirmi

4 CEVAP

Sabisim

Biraz malt verin dışkıyla atma ihtimali var ama atamama ihtimalide var bağırsaklarına zarar verebilir. Bir veterinere götürün baksınlar.

Mini2019

İpin tamamı çıktıysa tüy sorun olmaz. Biraz malt verin…

Kedilere oynaması için ip, küçük cisim verilmemeli. Böyle tecrübeler bazen 1 kere tecrübe ediliyor ve sonu acı bitebiliyor.

Mivyayy

Ipin tuyleri cokta sikinti degil birsekilde vicudu arindirir onlardan. Ya kusarak ya diskiyla cikarir hepsini rahat olun.

aaylinn

teşekkürler kedim dışkı yoluyla ipin kendisini atmış fakat ipin tuyleri yok tüy kusmayla birlikte onlqrda çıkarmı acaba