Kedi Veteriner Ücreti Ne Kadar?

demirdilara

Kedimi veterinere götüreceğim ama öğrenciyim önceden fiyatları öğrenmek istiyorum.
İç dış parazit yaptıracağım. Fiyatlar hakkında bilgisi olan var mı?
Aydında oturuyorum

2 CEVAP

Mini2019

İç dış paraziti kendiniz alın. Yapın.
Veterinere ekstra uygulama için para vermeyin.

Damla için tam ensesine, yalayamayacağı bir yere yaplasınız.

İç parazit hapını da kilosuna göre veteriner nasıl vereceğinizi söyleyecektir. Söylemezse sorun mutlaka

Mivyayy

@Mini2019 iç diş parazitin evde yapilmasi hernekadar kolay gorunsede tehlikeli. Iyi yorumlara, begenilen markalara dayanilarak internetten alinan dis ve ic parazitler yuzunden zehirlenen cok kedi var maalesef... Guvenilen bir veterinerde yaptirmak en iyisidir.