Caniverm İç Parazit Hap

Nazktly

Arkadaşlar merhaba internet üzerinden bildiğiniz güvenilir iç parazit hapı caniverm alabileceğim bir yer var mı ?

2 CEVAP

Magnetar

Söz konusu ilaç olduğunda internet alisverisine guvenmemenizi tavsiye ederim. Gimcat marka malt macunlarinda bile neler yaptilar, herkesin malumu. Bunu yapan adamlar ilac gibi ayirt etmesini cok daha zor olan bir konuda neler yapmaz diye dusunuyorum.

Tercih sizin tabii yine de

Mivyayy

Ic dis parazit ilaclarini veterinerinizden alin. Sakin internete basvurmayin.