Köpek Bacak Kırığı İyileşme Süresi Nedir?

Köpeğime araba çarpmasından dolayı bacağı kırıldı.Olay anından hemen sonra veteriner kliniğine götürdük gerekli işlemleri yaptılar çok şükür.Ancak aradan 2 ay geçmesine rağmen köpeğimin bacağında sorun var gibi hissediyorum.Köpeğimin bacağındaki kırığın iyileşme süresi nedir tam olarak?

3 CEVAP

sezerk3

Kırık tedavisi yaptırdığınız veteriner kliniği ile iletişime geçip bilgi almanız köpeğinizin sağlığı açısından daha faydalı olacaktır.Fakat yinede köpeklerde kırığın iyileşme süresi kırığın boyutuna bağlı olarak ortalama 1 buçuk ay kadar sürebilmektedir.

Tedavi yaptırdığım klinik taşındığım için şuan çok uzak kalıyor.İstanbul Avrupa yakasında köpeğimi götürebileceğim tanıdığınız bir veteriner kliniği var mı?

İstanbul Avrupa Yakasında oturuyorsanız MeydanPark Veteriner Kliniği veya Gültepe Veteriner Kliniği tavsiye edebilirim.