Gimcat Derma Paste Kullanan Varmı

Tolga_yay26

Merhabalar hangi yaş için olduğuna bakmadan almışım ben üzerinde 1 yaş üstü tüm kedilere uygundur yazıyor yavru kedisine kullanan varsa yazabilirmi 6 aylık kedime gimcat derma paste kullansam sorun olurmu

6 CEVAP

Mivyayy

Cok onermiyorum iade sansiniz varsa etmeniz daha iyi olur cunku kedinin ihtiyaclari yasi ilerledikce degisiyor.

Mivyayy

Buyuk ihtimallede icerigi ona gore hazirlanmistir yani yavru kediye bir yarari olmaz

Mivyayy

tuy dokme donemlerinde bu tur seyler normaldir. Sonucta tuyleri dokuluyor ve yenileri cikiyor, benim kediminde kafasinsa siyah tuyler var fakat bu bazenleri cok beyaz bazenleri ise cok koyu gorunuyor fakat hicbir sikintisi yok.

Tolga_yay26

Teşekkür ederim oyleyse iade edeceğim yada saklayacam skt 2025miş kedimin tüylerinin rengi değişti hala eski parlaklığına gelmiyor sırt ense tüyleri kahverengileşti karın bölgesi falan normal acaba mama yada vitaminlerimi dokunuyor anlamadım yakın zamandada mantar atlattı 2 veterinere sordum biri mevsimsel dedi diğeri kedi büyüyor diyor

Tolga_yay26

Teşekkür ederim oyleyse iade edeceğim yada saklayacam skt 2025miş kedimin tüylerinin rengi değişti hala eski parlaklığına gelmiyor sırt ense tüyleri kahverengileşti karın bölgesi falan normal acaba mama yada vitaminlerimi dokunuyor anlamadım yakın zamandada mantar atlattı 2 veterinere sordum biri mevsimsel dedi diğeri kedi büyüyor diyor

Tolga_yay26

Çok sağolun içimi ferahlattınız aynı sizin bahsettiğiniz gibi oluyor bazen parlak bazen koyu endişe edip duruyordum tüyleri Galatasaray Beşiktaş karışımı renk oldu diye :)