Kediyi Nasıl Yakalayabilirim Acil!!

kimyonesra

Arkadaşlar aşağıdaki markete kedi girmiş. Kedi dolapların arkasına giriyor saklanıyor, tuvaletini de yerlere yapmış hep o yüzden market sahibi rahatsız durumda bizden yardım istedi. Biz de mama koyduk kum koyduk, hiçbirine elini sürmemiş sadece poğaça yemiş :) market sahibi marketi kapatıp gittiğinde kedi ortaya çıkıyormuş adam kameradan görmüş. Bugün ben de kedi sesi çağırma videosunu açtım, gel dedim pisi pisi dedim hiç ses yok bu kediyi nasıl çıkaracağız lütfen yardım eder misiniz lütfen acil olarak bir öneri verin bana

4 CEVAP

Mivyayy

Insanlar varken ortaya cikmamasi sizin onu cikarmak icin ugraslarinizi bosa cikarir. gece herkes gittiginde marketi isiklari herseyi kapatip onu inciltmeden yakalayacak bir duzenek kurulabilir. Mesela bir Kedi tasima kabi ve ip yeterli olacaktir tasima kabinin kapisini ipe baglayin, kabi bir kac bant ile yere sabitledikten sonra icine kedinin sevdigi bir yiyecek koyun illa mama olmak zorunda degil uzaktan bir kisi ipi tutsun kedi girince ipi kendine dogru cektiginde kapi kapanir zaten. Yakalamak cok kolay olur tabi ondan sonra geri girme olasiligida cok yuksek bu yuzdende onun cok rahat su ve yemek bulabilecegi uzak bir yere goturun ama dedigim gibi lutfen kediye zarar gelmesin

kimyonesra

Bunu denemeye çalışacağım peki başka bir yöntem var mı önerebileceğiniz, eğer başaramazsak

marizort

mama paketini sallasaniz? ya da yas mamayi isitip ilik bi sekilde koyun oldugu yere kokusuna dayanamaz gelir. yakalamak icin bilemiyorum ama saldirgan degilse ensesinden tutarak kutuya koyabilirsiniz.

kimyonesra

Kedi kapı açıkken kendisi çıkmış cevaplar için teşekkür ederim