Mama Tercihi (Fiyat Araligi Baz Alinarak Olusturuldu)

dilex

hem butceme uygun hemde saglikli olsun istiyorum.buraya yazdigim mamalari denedik hepsini severek yedi ama en sagliklisi sizce hangisi ?

9 CEVAP

septikbaykus

Royal Canin tamamen marketing ürünüdür . Veterinerleri yemleyerek ve sağa sola reklam basarak oluşmuş algılarla kendini pazarlar. Fiyatıda doğal olarak pahalıdır. O fiyata iyi bir içerik yok ayrıca

Ben pro choice pro 38 kullanıyorum anne ve yavrulara ama sadece mama vermiyorum yoğurt,tavuk suyu,konserve mama ve yumurtada veriyorum

daha iyi mama istiyosan matisse , profine markalarınada bak iyi ürünler merak etme. Ama en iyisi dersen N&D yada acana al geç :)

Reyaura

Proplan hic kullanmadım içeriği kötü bir mama. Ayni sekilde royalcanin içeriğide kötü tavuk unu balik unu vs var yani tavugun gagasindan bacagindan un yapıp mamaya katmislar ayni zamanda içinde şeker var kullandigim zamanlar kedimin gözlerinde sürekli çapak oluşuyordu.Brit careyi kedim lezzetli bulmadı. pro choice içeriğini çok begenmiyorum açıkçası ve kediler yedigi zaman diger mamalara göre 2 3 kat daha fazla tuvalete çıkıyor. Tuvalet kokusuda cabası. ND tavuklu narli düşük tahilli kullandigimda çok memnun kaldım hem içeriği güzel hem kedilerim bayilarak yiyor hemde tuvalet kokudunda ciddi oranda azalma oldu. Kedi sayim 5e çıktığı için suan matisse kitten kullaniyorum ND nin bir alt ürünü. Memnunum kedilerimde severek yiyor fiyat göre çok iyi bir mama burdaki yazilan mamalardan çok daha iyi ve daha uygun.

kedilimadam

N&D kitten:)

Gul36

N&D kitten tabii ki.

dilex

  1. Proplan junior
    2.royal canin kitten
    3.nd kitten
    4.britcare kitten
    5.pro choice kitten

septikbaykus

Evet pro choice benimkileri sık tuvalete çıkartıyo. Bu kötü bişeymidir bilemem tabi ama

Mia_0

Ben Pro Plan Kitten mama kullandım ama biliyorsunız çok pahalı.Bu yüzden ProChoice ye geçtim.Fazla sevmedi ama alışıyor yavaş yavaş.N&D güzel bir mama ben öneririm.Pro Choice de güzel.****

Net N&D. İçeriklerine bakarsanız direkt anlaşılır zaten. Bende bu ara o pahalı geldiğinden matisseye geçtim o da gayet güzel. Tavuklulara bayılıyor ama tüy sağlığından bide tavuğu kendimde haşladığımdan balıklı mama almaya özen gösteriyorum. N&D kuzuluyu da alıyorum aradan ve bence kuzulu mamalar daha besleyici

Bilgos

miço güzel diorlar ama ben denedim biraz büyük parçalı