Hangi Balık Yağını Tercih Etmeliyim

Öncelikle herkese merhaba British shorthair bir kedim var kendisi ''2'' yaşında Orijen Six fish mama ile besliyorum kendisini balık yağı kullanmam gerekir mi daha sağlıklı bir bedene sahip olması için yoksa kullandığım mama yeterlimi ?
Cevap veren herkese çok teşekkür ederim

3 CEVAP

tengrist

iyi akşamlar. orijenin içeriğine bakarsanız taze balık etine dahil olarak balık yağı da olduğunu görürsünüz kullandığınız mama herhangi bir takviyeye ihtiyaç duyulacak bir mama değil.

PofudukLeo

Merhaba , kullandığınız mama içerik olarak gayet yeterli olacaktır. Ancak yine de kullanmayı düşünürseniz mutamin markasının somon yağını tavsiye ederim.

duman2707

Mutamin en iyisi ama Orijen varken çok gerekli değil ben yine de ara ara yaş mamasına sıkıyorum hatta sadece bi tabağa bile sıksam yalıyor