Whiskas İyi Mi

ghghghghgh

whiskas iyi mi kullanıyorum

8 CEVAP

sophiee

Bir sürü cevap vereceğiz -olanı yesin nidek aman - diyecek sonunda.

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/17903-acilll-kedim-in-sorunu

MinelG

İçerisinde şeker bulunduruyor ve bağımlılık yapıyor.Yavaş yavaş alacağınız diğer mamayla karıştırıp en sonunda whiskası tamamen bırakın.Çok büyük problemler yaşarsınız ileride.

Mia_0

Whiskas marka kedi mamasının kötü olduğu söyleniyor.Bağımlılık yapıyor ve içeriği kötü bir mama.Pahalıya satmalarınında hiçbir anlamı yok.Bence whiskas kullanmayın kedinize kötülük yapmış olursunuz.Başka bir mama ile karıştırarak yavaş yavaş bıraktırın.

Ya hiç bilgisiz biri bile olsanız bi içeriğine şöyle baktınız mı anlaşılır zaten iyi bir mama mı kötü bir mamamı diye. Mamalar pahalı mı geliyor uygun diye market maması vereceğinize bi tavuk alıp haşlayın balık pişirin veya kendinize yaptığınız yemekten bir parça ayırıp küçük bir tavada yağsız tuzsuz haşlayın o daha sağlıklıdır ve daha uygun fiyatlı.

zuhall

değil.

septikbaykus

whiskas bağımlılık yapar. kediye ot içirin daha iyi :(

suercn

Ben whiskas kulladım Mia çok sever yerdi

aslitopucar

Pek iyi olduğu söylenmiyor