Kedim Çatıya Çıktı İnemiyor Ne Yapmalıyım?

Phoenixvy

Bu sabah kedimin çatıdan bağırdığını duydum ve itfaiyeyi aradım ekipler geldi çatıya çıktılar ama kedim onlardan kaçtı. Şu an hava -3 derece ve aç susuz. Nasıl çıktığını hiç bilmiyorum. Çıktığı gibi kendi inebilir mi? Hava soğuk olduğu için ölmesinden başına bir şey gelmesinden çok korkuyorum.

6 CEVAP

Bu arada son durum nedir lütfen yazın merak ettim baya. Umarım iyidir. İçerden bi kaç tugla alsaniz o bosluktan geri girer bence

Mivyayy

Cok stres etmeyin mecbur kaldiginda iner su an cesaret edemedigi icin miyavliyordur bu geceye kadar sure verin zaten cikmasi icin mutlaka biryere tirmanmistir ayni sekilde iner

Esrakaya12

Benim kedimde çatı çıkmıştı ilk taşındığımızda ödül maması ya da yaş mama varsa öyle çağır gelmezse yüzünü göstererek ilerle ama çatıya çıkabilir misin çok yamuksa gitme itfayeyi ara mamalarıyla çağır ya da kendi kum kabını koyabilir misin öyle de geliyor

elif_f

Naptınız? Noldu kedinize?

Itfaiyeyi tekrar arayın. Burda bi sokak kedisi çok yüksek bir agaca tirmanmisti itfaiye gelince daha yukarilara çıktı en az 15 metre. Dediler oraya çıkan kendi iner. Bende izledim 2-3 saat inmeyince tekrar aradım merdiveni daha yüksek olan bir araç gonderdiler ama dedikleri gibi oldu. Itfaiyeden korktugu için onlar almadan kendi geri inip kaçtı korkudan

Bu arada son durum nedir lütfen yazın merak ettim baya. Umarım iyidir. İçerden bi kaç tugla alsaniz o bosluktan geri girer bence