Kızgınlık

emrezrtrk

Kedim kızgınlığa girince poposunu filan kaldırıldı önceden. Ama şimdi kızgınlık sesleri çıkartıyor ve yerlerde sürünüyor ama eskiden poposunu kaldırıldı.kizginlik döneminde mi.tesekkurler...

5 CEVAP

aleyn

özellikle dişi kediler çiftleşmeden geçirdikleri kızgınlık sayısı arttıkça kızgınlık dönemlerini daha ağır geçirebiliyorlar. bundan olabilir.

kedilimadam

Kediniz kızgınlıkta.Sırtını okşamaya çalışırsanız popo kaldırma hareketini yine yapacaktır.

Gul36

Her zaman aynı hareketleri yapmayabiliyorlar. Bazen daha hafif, bazen şiddetli geçiyor kızgınlık dönemi. Büyük ihtimalle kızgınlıktadır.

septikbaykus

Çiftleşmek istiyo galiba ya.

emrezrtrk

Ama eskiden yaptığı garip hareketleri artık yapmıyor. Sadece yerde surunup çok acı miyavliyir