Yardımınıza İhtiyacım Var.

septikbaykus

Arkadaşlar selam. Çekmeköy yada üsküdarda oturan birinin yardımına ihtiyacım var. Sokakda baktığım kedilerden bazılarına kuduz aşısı yaptırmam lazım ve anneyi kısırlaştırmam lazım.. Ama bizim ilçedeki belediye veterineri çok kötü ve hayvanları kasti öldürdüğünü idda ediyolar ( Ümraniye ) ama üsküdar ve çekmeköy bu konuda daha iyi ve hassas.

Bu ilçelerde işlem yaptırabilmem için orda oturan birisi gerekiyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

2 CEVAP

septikbaykus

Arkadaşlar lütfen.

septikbaykus

Ara ara güncelliycem