Kanser Şüphesi?

sevgikrhnx

Bu kediciği bakamadıkları için bırakmışlar arkadaşıma birden burnunda yaralar oluşmaya başladı kanayan veterinerde bir sürü test yapıldı. Aşıları yapılmamış kan testleri baya kötü durumda. Kanserden şüphelenildi labarotuvara örnek alınıp burundan gönderildi sonuç bekliyorum ama nasal squamous cell carcinoma diye bir hastalık olabilir ve burnunun alınması gerekebilir denildi. Bu çocuğa yardım etmek istiyoruz bunun benzeri durum yaşayan ya da izmirde bu ciddi vakalar için güzel bir veteriner önerir misiniz test sonuçlarını aşağıya koyucam.

1 CEVAP

Mini2019

Rönesans veterinere bir bakmanızı isterim. Gerçekten başarılılar