Dalinle Yıkasam Olur Mu

Svacxznxnx

kedimi yıkamam lazım normalde hiç yıkamam ama aşırı kirli ve bk kokuyor dalin sampuanla yıkasam olur mu

1 CEVAP

aslihan_e

Kulağına su kaçırmamaya çok dikkat edin, başını daha az yıkayın, başına su dökerken başını iyice eğerek, kulaklarını kapatın öyle su dökün. Kulağına su kaçarsa enfeksiyonla uğraşırsınız. Bebek şampuanı ph değeri 0 olduğu için kedilere uyumlu. Bazıları ille de kedi şampuanı diyor ama benim araştırdıklarımda kedilere zararlı tonla şey oluyor içinde, bebek şampuanı en azından daha sıkı denetlenir. Dalin'le ilgili göz yakma şikayetleri var, gözüne fazla şampuan kaçırmamaya dikkat edin. John's baby yakmıyor ama o da parfümlü, Dalin'de parfüm var mı bilmiyorum. Eğer kedinizde öyle bir durum oluştuysa sağlığı bozulmuş olabilir. Veteriner kontrolü yaptırsanız iyi olur, sağlıklı bir kedide öyle bir koku olmaz. Dişlerinde, diş etlerinde sorun olabilir, iç paraziti olabilir. Sizinkinde illa ki bir sorun oluşmuştur kirli ve kokuyorsa.