Yavru Kedimin Aşıları Yok Sürekli Isırıyor. Bir Sorun Olur Mu?

Kedimi yaklaşık üç hafta kadar önce sokakta buldum. Daha yavru. Sürekli ısırıyor çok hareketli. İki kere elimi delecek kadar ısırdı biri kanadı biri kanamadı. Aşıları da yok. Bir sorun olur mu?

4 CEVAP

jolom

kuluçka süresinden sonra kuduran hayvanın ısırmasıyla kuduz bulaşıyor diye biliyorum. yavru kedilerle oynarken aşırı enerjilerinden dolayı ben de ısırmalarından, elimi kanatmalarından çok nasibi aldım ve bir şey olmadı. ama siz yine de tedbirli olun veterinize danışın. kedinizi kontrol ettirin derim.

bayanpigme

benim kedimde çok ısırıyor oyun amaçlı ancak aşılarına başlayın bence hem sizin hem onun açısından iyi olur

kedicandir

Benim kedimde öyle sürekli ısırıyor yavru bizde daha aşılarını yapmadık ama hiç sorun olmaz daha öncedende kedi bakmıştım kediler ısırmaya oynamaya bayılıyorlar içiniz rahat olsn keyfine bakın oyunların :)

BBC

Benim minik kuşum da aynı jiletci gibi dolaşmaktayım :)Sokak olduğu için biraz ihtimal olabilir mikrop kapma gibi burüsella mikrobu olarak . Parazit tedavisi yaptırmakta fayda var.