Kedi Mama Önerisi Acil

Pelinklc

Arkadaşlar bana acil yavru kedi maması lazım ama ne alacağımı bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz ve bide kediler ayda ne kadar ama tüketiyor(kedim gebe fakat doğumuna çok az kaldı)

3 CEVAP

Pelinklc

Çok teşekkür ederim

kedilimadam

N&D kitten mamayı öneririm.Ben de hamile kedime verdim.Ama aklınızda bulunsun mama değişimi yaparken muhakkak bir süre eski kullandığınız mama ile karıştırarak kademeli geçiş yapın yeni mamaya.

kedilimadam

Eğer daha uygun fiyatlı olsun derseniz matisse kitten ı öneririm.