Kedim Kendini Isırıyor

ewiff

arkadaşlar kedim kendini son 1 haftadır miyavlayarak ısırıyor ama normal bir ısırma değil sanki bir şey öldürmeye çalışıyormuş gibi ilk başlarda kendi kendine oyun oynuyor sandım ama ısırması giderek şiddetlendi ve ben ısırdığı bölgeyi kontrol etmek istediğimde bana saldırmaya başladı ne olabilir yardımcı olursanız çok sevinirim

3 CEVAP

Bence bir veterinere sorun belki bir parazit veya ağrısı olabilir

marizort

kendini temizlerken mi isiriyor yoksa durduk yere mi? eger temizlerken isiriyorsa pire istilasina ugramis ve cildi cok kasiniyor demektir. bwlki de pire alarjisi vardir. ya da cok strese girmis bir sebepten dolayi streste obsesif davranislara yol acar.

elif_f

Yakında mama değiştiniz mi? Alerjen belirtisi olabilir çok kaşıntı olunca o şekilde yapabiliyorlar. Gözlemleyin geçmezse vet gösterin. Yeni mama değiştiyseniz onu da gözden geçirin.