Kedim Garip Dışkıladı

Rikeha

Kedim böyle dışkıladı keyfi yerinde gözüküyor ama ne olduğunu bilen var mı

4 CEVAP

Ferdibuse

Sizi endiselendirmek istemem ama ciddi bir enfeksiyon veya parazit durumu olabilir genelde bağırsak ve karaciğer sorunlarında kedilerin kakalari beyazlasir veya sararir

aslihan_e

Bağırsaklarındakini kusunca böyle oluyor, en son bir ay içinde iç parazit ilacı uygulamadıysanız bir hap verin derim, 3 hafta sonra da mutlaka tekrar uygulamalısınız. Kusma devam ederse tabi ki veteriner yardımı almanız gerekli ama bağırsakta rahatsız eden bir şey varsa böyle kusuyorlar.

MiaHanim35

Dışkı değil de kusmuk gibi duruyor bence

Rikeha

Kusmuk mu dışkı mı emin değilim mama ve tüy var icinde herhangi bir parazit yok sindirilmemiş mama taneleri var ama şekli düzgün durduğu için dışkı olduğunu düşündüm ama bilmiyorum hiç böyle bir durum yaşamadım