Kedimi Tararken Tüyü Kabuklu Yarasıyla Döküldü

Kedimin tüylerini tararken böyle bir tüy geldi kabuklu. Mantardan şüphelendim. Bilgisi olan varmı?

6 CEVAP

Ferdibuse

Pek mantara benzemiyor açıkçası

marizort

bu iyilesmis bir yaraya benziyor ya. hatta apsenin patlayip biraktigi yara gibi. iyilesmis coktan o yuzden sıkıntı yok bence.

elif_f

Başka yerinde var mı detaylıca bakın. Bazen boynunun yanını vs duvardaki bi eşyadaki girinti çıkıntılı bir yere sürerken yara yapabiliyorlar. O iyileşmiş kabuk bağlamış da olabilir. Yine de takip edin eskiye göre daha çok yalanma kaşınma var mı? Başka yerde var mı. Veterinerinize de görseli paylaşabilirsiniz. Kişisel nosu olmasa da veterinerliğin cep teli oluyor onu isteyin atın baksınlar bir olmadı. Yakın takip edin bakın farklı bir şey var mı? Sürtündüğü bir yaralayıcı yer var mı duvarda vs?

mochangel

mamalardan olabiliyor, bir veterinere danismanizi tavsiye ederim

Duvarlarda çarpabileceği herhangi çıkıntılı bir şey yok şükür. Yaşlanma kaşınma normal artış olmadı. Yakın zamanda veteriner kontrolüne gideceğiz o zaman gösteririm.

elif_f

Başka yerinde var mı detaylıca bakın. Bazen boynunun yanını vs duvardaki bi eşyadaki girinti çıkıntılı bir yere sürerken yara yapabiliyorlar. O iyileşmiş kabuk bağlamış da olabilir. Yine de takip edin eskiye göre daha çok yalanma kaşınma var mı? Başka yerde var mı. Veterinerinize de görseli paylaşabilirsiniz. Kişisel nosu olmasa da veterinerliğin cep teli oluyor onu isteyin atın baksınlar bir olmadı. Yakın takip edin bakın farklı bir şey var mı? Sürtündüğü bir yaralayıcı yer var mı duvarda vs?