Erkek Kedisi Olanlar Yardım İlk Defa Erkek Kedi Bakıyorum.

kang14

Yaklasık 8 aylıkbir erkek kedim var.Yemesi içmesi yerinde kumuna da çişini yapıyor sorun yok. Fakat bir sey sormak istiyorum.Kedim yataken göbeğini seviyorum geriliyor esniyor hoşuna gidiyor ve bir kaç kec farkettim ki penisinden saydam renkte su damlaları akıyor 2-3 damla.Çişi mi anlayamadım.Erkek kediler de bu normal mi? Acaba severken yumuşadıgı için mi salı veriyor bir kaç damlayı? 😀

4 CEVAP

Pamres

Bunu bende ilk defa duydum merak ettim takipteyim 😂

marizort

ben bunu hic yasamadim ama okuduklarima gore rengi sari ya da yesil degilse normalmis. kedi kisir degilse daha sık yasanirmis. penisi temizlemek amaciyla yasanirmis.
https://wagwalking.com/cat/condition/preputial-discharge

aslihan_e

Normal tabi ki. Kısırlarda bile olabiliyor.

kang14

Henüz kısır değil. Veteriner hekimimiz 1 yaşında kısırlastıralım dedi.Tesekkürler cevaplarınız için