Grip Kediye Azomax

yusuf2645

Merhaba arkadaşlar dün sokağımızdaki kediyi öksürdüğü için veterinere götürdüm ve azomax (azitro) adında bir ilaç yazdı. Ve 4-5 gün boyunca günde 1,5cc vermemi söyledi. Bu ilaç toz halinde ve sulandırmam gerek. Ama 1,5 cc nin ne kadarını su ne kadarını bu tozdan yapmalıyım bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?

1 CEVAP

Lilibeth

Youtubeda videosu var 5 günlük ilaç hazırlıyosunuz komple tozun yarısı oranında suyla karıştırarak.O karışımdan günlük 1.5 cc çekip vereceksiniz