Karaciger Yağlanması

Butterfly88

3 yaşındaki kedimde karaciğer yağlanması başlangıcı çıktı. Veteriner hap ve şurup verdi karaciğer destegi için. Biraz kilolu bi kedi,1 yıldır kilo verdirmeye calisiyorum hep diyet mama veriyorum son bir yılda bir kilo verdi. Nasil kilo verdirebilirim? Karacigeri icin ne yapabilirim?

1 CEVAP

Ozzey

Merhaba benimkinde de çıktı.
Kendi başına diyet programı yapma. Karaciğer yağlanmasının çeşitli nedenleri var biri de aç kalması ne yazık ki. O yuzden beslenmesine veterinerin dedikleri dışında karışma. Hareket ettir ilaçlarına devam. Geçmiş olsun çabuk düzelir inşallah. Duzelmeden mamasini degistirme.