Kedi Kumu Olarak Proline İyi Mi?

mochangel

kedilerime proline kum kullaniyoruz, iyi midir acaba? ve pudrali, aloe verali gibi secenekleri var ama parfumsuz mu almamiz daha dogru olur?

2 CEVAP

elif_f

Sakın kokulu almayın kokusuz ve tozsuz tercih edin. Kedi için ciğerlerini yıpratıcı olur her ikisi de. Kokusuz, tozsuz seçin aman sakın kokuluları düşünmeyin. Bütün veterinerler kokusuz tozsuz alın der. Bu dediğiniz marka tozlu geldi bu arada bana. Sandy actif karbon kokusuz tozsuz alıyorum idare ediyor.

Mia404

Proline aktif karbonlu her açıdan iyi bir kum 1 yıldır kullanıyoruz tavsiye ederim