Kısır Kedi Maması Tavsiyesi

Sutunannesi

Yaklaşık 3 ay önce kısırlaştı fakat zayıftı kilo alması için normal mamasına devam ettik şimdi yeteri kiloya ulaştı o yüzden sabitlemek adına kısır mamaya geçmek istiyorum. Sanabella sensetive kullanıyorduk yine aynı markanın kısır mamasına geçmeyi düşünüyorum çünkü çok memnun kaldım kullandığım süre boyunca yine de öneriniz tavsiyeniz olursa araştırmak istiyorum.

4 CEVAP

Gul36

@onurtemiz Farmina Türkiye'ye mail atıp rica ettim.

onurtemiz

@Gul36 nereden istediniz numune ?

Gul36

N&D balkabaklı bıldırcınlı numune istemiştim ben. Benimki çok severek yedi. Belki siz de numune isteyip deneyebilirsiniz. :)

Kjw

Ben ,Tahılsız,bıldırcınlı,balkabaklı,narlı kısır kedi maması aldım ama memnunmuyum hayır....
Kedim çok severek yiyor,numunesinide sevmişti ama yaramadığını düşünüyorum,önce ishal yaptı,iyi bir geçiş olmasına rağmen...Ve şuan hala dışkısı yumuşak tam sert değil,üstelik miktar iki katına çıktı resmen,sindiremeden hepsini atıyor herhalde...Tekrar almayı düşünmüyorum.Kısır mama almayacağım kedim zaten incecik,norma değerlerde bir mama almak daha iyi...

Bizim için balıklı mamalar en iyisi,kedim tavuk alerjisi geliştirdi ve içinde tavuk yağı bununda ...
Kinoa serisinden denemek istiyorum birde en olmadı "Petcurean Go Sensivity Shine" alacağım tekrar...Ondan memnunduk,şuan birde yavru kedim var onada ND kitten aldım ama tavuklu olduğu için devam etmeyeceğim,en azından ikisi aynı mamayı yer...
Naturea kullanıyordum fakat şuan bulunmuyor hiçbir yerde...