Yıkama

ezgiisu

Kedim normalde kendini temizleyeniliyordu öğrenmişti ama bugün popusundaki kakasini temizleyemis ve her yere bulastirmis yerleri falan sildim ama poposunda kurumus sekilde durutor ve asla soldirmiyor islak mendille
Kalmasinin ve temizleyememsinin sebebi ne olabilir? Bir de nasil temizleyebilirim? Poposunu yikasam olur mu?

4 CEVAP

Gul36

Bizimki ishalken bi kere öyle olmuştu, belden aşağısını yıkamak zorunda kalmıştık. Ama kuru kaka kalırsa ıslak bir pamukla ya da tuvalet kağıdını ıslatarak siliyorum.

ezgiisu

Kuru kaka gibi çünkü yere sildiği katıydı ama sildirmiyor hiçbir şekilde birazcık yıkamaya çalıştım islandi ama kacti yikattirmadi oyle kaldi insallah temizler kendini

iozksn

Merhaba,
Bir makyaj pamuğunu ıslatıp hafifçe poposunu silin ve ıslak bırakın. Göreceksiniz ki kendisi yalayacaktır. Bir süre sonra da alışıp kendisi yapmaya başlayacaktır. Özellikle ishal gibi ıslak dışkılama durumunda popoları kirli kalabiliyor.

Derdedermanim

Kediniz ufak ise arka tüyleri uzun ise sebep olabilir bunlar.Islak mendille alırsınız bulaşık kısmı.