Kedimin Büyük Çişinden Sonra Neden Hep Kan Geliyor

Mimozan

Merhaba benim 4 yaşında british oğlum var çok küçüktü sahiplendiğimde, anne sütü tam alamadığından mı bilmiyorum sekiz dokuz aylıktan beri büyük çişini yaptıktan sonra çok kan geliyor önce sert kabız gibi peşinden kanlı sıvı , çoğunluğu kan oluyor ve çişi gelince çok bağırıyor , üzülüyorum , veteriner probiyotik mi probiyotik mi hangisiydi bilmiyorum o mamadan kullanmamız gerektiğini söyledi ömür boyu ,ama oda çok pahalı , alternatif olarak başka ne yapabilirim acaba ,veya internetten baksam hangisini alacağım bilen var mı ? Birde kedisi böyle olan var mı acaba?

1 CEVAP

elif_f

Çok acı veriyordur imkanınız olsa da alabilseniz vetinizin dediğini. Ona durumu söylediniz öi gücümü zorluyor belki başka bi takviye vs tavsiye eder. Öyle şeyleri acizane tavsiyem başkasının şunu alın demesi ile almayın. Sizinki basşt bir durum değil kedinizi takip eden durumunu bilen veterinerin önerisi önemli burada. Kendinizi iyice sıkıp alabiliyorsanız alın ama yok mümkün değil diyorsanız muhakkak durumunu bilen vete durumu açıklayın. Bu şekilde devam ederse sorunlar büyüyebilir hem acısı gem masrafı çoğalabilir. Bir an evvel yazık sağlığı daha çok bozulmadan bir çözüm bulmaya çalışın. Ağrı çekmek başlı başına bağışıklığı bile düşürür. Stres ağrı.. başka durumlara kapı açmadan görüşün vet ile lütfen çook üzüldüm