Kedim Kayıp

KedicikUzum

Kedim yaklaşık 15 saattir kayıp aramadigim gitmedigim yer kalmadı çevrede, yakınımda oturanlara haber verdim özellikle de kedi sevenlere, ilan verdim bir cok yerde . çok ürkek bütün sokakları pisi pisi, safiş diye seslenerek geziyorum ama hiçbir yerde yok. Kapının önüne kınından döktüm, mamalarıni dağıttım etrafa aç kalmasin diye. Ama çok korkuyodur çok ağladım çok özlüyorum onu tavsiyesi olan var mı?

6 CEVAP

KedicikUzum

Merhaba herkese çok teşekkürler kedimizi bulduk💗 yan bloğun bahçesinde dolanırken annem gördü hemen yaş mama ile indim yakaladım evde şuan, yıkadım. O kadar aç, susuz kalmış ve bizi özlemiş ki yıkarken hiç tepki vermedi.

Çok üzülüyorum böyle haberlere ama umarım biri bulur ve bi veterinere götürür. Cipi olması avantajlı sizin için. Kızgınlık dönemindeyse zaten bi kaç güne geri gelir inşallah. Gelişmelerden bizide haberdar edin lütfen

KedicikUzum

Nasıl bulduğumuzu soracak olursanız, pis kumunu evimize giden yonlere serpistirdik. Muhtemelen onun kokusundan buldu evi. Çünkü yan bloğun bahçesinde gelmeden önce yan binanın bahçesinde de dolaşmış . ❤️

İnanın çok mutlu oldum. Darısı yavrusunu arayan bütün anne babalara inşallah

KedicikUzum

*kumundan döktüm

KedicikUzum

Gncl