Banyo

CaginCacan

Bizim yavrumuz 3 aylık boxer melezi bi kız. Çiş pedlerine çişini yapıyor eğitimini aldı ama biz görmeden herhalde pedlerin üzerine yatıyor oyun oynuyor dolasıyla çiş kokuyor banyo yaptırıcaz şuan şampuanı yok onu dalinle yıkasak sorun olmaz değil mi fikir verir misiniz

9 CEVAP

Reyaura

Sokaktan eve kirli kedi getirdigimde
kedi şampuani yoksa dalinle yikiyorum içinde zarar veren kimyasal bi madde olmadığı için uygulanabiliyor.

Aslhnsrc

Bence bir şey olmaz. Benim de kedim var ve 3 4 aylıkken veteriner dalinle yıkayabilirsiniz demişti.

CaginCacan

Teşekkürler bebeğimizi dalinle yıkadık bebek gibi kokuyor evin içinde:)

ursaminor

Size diğer türlü bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Çiş pedi kullanırken pedin üzerine plastik bir ızgara koyarsanız, çiş pediyle köpek arasında mesafe olduğu için üzerine yatsa bile çişle temas etmemiş oluyor.

Sanay

Bende veterinere sordum bebeşampuani olur dedi

CaginCacan

Cevaplarınız için teşekkürler...ilk banyosunu dalinle yaptı kızımız. İkinci banyo kendi şampuanı ile olacak bir dahaki aya:)

onurtemiz

Pet şampuanları alabilirsiniz ayrıca, ******* ve daha birçok yer de satılıyor

Sbrklc

bende unibaby ile yıkıyorum iç sorun olmuyor:)

CaginCacan

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim pet şampuanı konusunda araştırmalarım devam ediyor sağolun. Çiş pedi için ızgara yöntemi işimize çok yarayacak teşekkürler...