Parazit Aşısı Süresi

Seymag1

Merhaba arkadaşlar kedime düzenli olarak iç dış parazit aşısı yaptırıyorum en son 8 Aralıkta yaptırmıştım bugün tararken üstünde pireye benzer böcekler vardı kuyruk kısmında bit tarağıyla taradıkça bir sürü böcek çıktı kedim tuvaletini köpek gibi dışarı yapıyor
Aşıyı yaptıralı 1 ay 18 gün olmuş şimdi tekrar yaptırsam zararı olur mu? Yardımcı olur musunuz

3 CEVAP

Shinukage

Pire , ilaca bağışıklık kazanabilirmiş bana bu yönde bilgi vermişti veteriner, siz yine bir arayın destek alın farklı doktorlardan derim. İyi günler.

Mini2019

20 günde bir yaptırmanız lazım

aslihan_e

20 günde bir damla yaptırılan kedinin ileride karaciğerinde hal kalmaz. Sonra kedim karaciğer sorunu yaşıyor, böbrek hastası oldu yazıyorlar. Pire gibi böcek nedir anlamadım, kene herhalde.