Yer Temizleyici Olarak Ne Kullanıyorsunuz?

pablopicasso

Merhaba,

Yer temizliğinde patili dostlarımızı etkilemeyecek ne kullanıyorsunuz?

9 CEVAP

Sirke :) Kokusu biraz rahatsız edebilir ama minik dostlarımız için en sağlıklısı olduğunu düşünüyorum. Fipi yenmiş bir evladın annesi olarak domestos görevini gördüğü için kesinlikle sirkeyi öneririm.

pablopicasso

Yanıtlarsanız çok memnun olurum🥰

pablopicasso

Kesinlikle hem fikirim ancak evahalisi kokusundan şikayet ediyor. 🥹🥹

Doa-Y

Sirke kesinlikle en iyi çözüm fakat rahatsız oluyorsanız firmaların hayvan dostu temizleyicileri mevcut :)

duman2707

Asperox

Mini2019

Beyaz sirke ya da oksijenli su

Minminik

sholk kullanıyorum pati ve nefes dostu olduğu yazıyor çokta pahalı değildi

somnium

çiçeğim sirkeli su. arkasında da “evcil hayvanların temas ettiği yerlerde güvenle kullanabilirsiniz.” yazıyor. normal sirkeli su’dan daha az kokuyor, evi de güzel temizliyor.

pablopicasso

Asperox pati dostu diyor ama sanırım değil. Oğlum sürekli patileri ile uğraşıyor.

Bir ara anway kullandım. Sonra asperox a döndün 2 aydır aralıklı pati yarası var Sürekli yaladığı için tahriş etti Dün taburcu oldu. Akşam eve gelince yine başladı aklıma yer temizleyici geldi 🥹🥹