Hills Nasıldır Bize Uyar Mı? (Kitten Balıklı Mamaya İhtiyacımız Var)

onurtemiz

Kedim 12 Haziran da 8aylık olacak. Ve bir hafta-on gün bittikten sonra kısır ameliyatı olacak. Şu an da ND kitten var. Ama havalar daha da ısınacak ve o tavuklu bir mama. Ama ND'nin kitten olup ta balıklısı yok. Hills kullansak olur mu 2 ay çünkü o balıklı. Ya da başka kaliteli mama önerebilir misiniz? Hem tüy deri sağlığı için hem daha küçük olduğu için iyi bir mama ? Tecrübeli arkadaşlar yorum yapınız lütfen bekliyorum.

4 CEVAP

aleyn

ben de Petcurean Go! Sensitivity Tahılsız Balıklı Kedi Mamasını tavsiye ederim, tüm yaşlar için uygun bi mama şu an kullanıyorum çok memnunum..

kedilimadam

Petcurean go sensitivity + shine öneririm.

Gul36

Maddiyat sorun değilse Acana Pacifica olabilir.

Acana nın balıklı çeşitleri
orijen de olur