Kedımı Dışarı Çıkardım.

Damlamiaaaa

Kedimi dün ilk defa tasma ile dışarı cikardim sizin tavsiye uzerinize pek fazla zorlamadim zaten kendisi de istedi ilk defa gezmek 1 2 dakika gezdirdim ve hemen kafese soktum Saat aksam 9 Park (Bomboş) bitek kedim ile ben eve getirdim çok sinirli olmaya basladi yanında kimseyi istemiyor ben sevince oyle bi bagriyor ki resmen bi insanin ciglik sesi sizce ne yapmaliyim be olmuştur kedime?

3 CEVAP

dollfacepersian

Bana kedinizin travma yaşamasına sebebiyet vermişsiniz gibi göründü. Kendi gezse de bundan hoşlanmamış ve dışarıdaki yabancı kokular üstüne bulaştığı için rahatsız olmuş olabilir diye düşünüyorum. Biraz zaman ve ilgiyle geçecektir bence. Onu rahatsız etmeden sevdiği yaş mama, ödül maması gibi şeyleri elinizle vermenizin ve verirken yumuşak alçak sesle konuşmanızın yardımı olabilir diye düşünüyorum. Umarım çabucak düzelir durumu

Damlamiaaaa

Guncel

Damlamiaaaa

Teşekkür ederim