Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

İki ayrı ırk bir arada olur mu?

Damlah
Damlah

387


Labrador (redriver) ve chihuahua bi arada ve biri (chihuahua ) 3 aylık diğeri ise( Labrador ) 3 yasinda? Bunlar nasıl anlaşacak dün karşılaştılar ilk kez


5 Cevap

patipiti
patipiti

564


Köpeklerin karakterlerine bağlı olarak değişen bir durumdur ama ikisi de uyumluysa yaş veya boyutun hiçbir sıkıntısı olmaz,barınaklarda köpekler boy boy ve birarada duruyorlar,bunun gibi düşünün :)


mlnilkm506
mlnilkm506

518


Aslinda buyuk irklarla kucuk irklar biraz sorun yasar, genelde. Oncelikle buyuk kopege, kucuk olanin gozunun onunde biraz sirnasin, sevin. Ayni seyi buyugun gozunun onunde kucuge de yapin. Cok yalniz birakmadan, olasi bir olayda hizli mudahele edebilmek icin yanlarinda durun. Bu sekilde alisirlar.


zaman herşeyin ilacı olacaktır. alışırlar fAkat biraz zorlanabilirsin. cinsleri aynıysa boyutuna aldanmadan rütbe yarışına girmesi kaçınılmaz olacaktır. sürü psikolojisi güten büyük ırk köpeğinin diğer minikten üstün olduğunu kanıtlamaya çalışacaktır. Bu zamanlardan sizden ilgi alaka görmek isteyecektir. göstermediğiniz takdirde diğer köpeği ciddi biçimde ters köşe edecektir. çok dikkat etmelisiniz.


gulyardimci
gulyardimci

9


güzelce tanıştırılmaları gerek


kars
kars

3106


İlk önce ikisinede eşit sevgi göstermelisin.Yoksa birbirlerini kıskanırlar.


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
474 Görüntüleme
5 Cevap
1 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor