Kedim Kek İstediği İçin Biraz Verdim Ama Zararlıymış, Bişi Olurmu Ne Yapmayalım😔

Kedim kek istediği için biraz verdim ama zararlıymış, bişi olurmu ne yapmayalım😔

5 CEVAP

Magnetar

Bir şey olmaz.

Mslna01

Bir daha vermeyin bir seferlik bir şey olmaz

Emirrckr

Bütün bir dilim keki yemediğine göre zararı olmaz.
Bizimkini de küçükken Browni yerken yakalamıştık mesela :))
Keke kıyasla daha bile tehlikeli ama herhangi bir sorun yaşamadık.
Elbette zararlı,verilmemesi lazım ama bu tip ufak kaçamaklardan zarar gelmez tekrarlanmadığı takdirde.

Edaatci

Hayır hiç birşey olmaz ben kedime cips bile veriyorum evet zararlı ama bizede zararlı ve kedim 7 yaşında ben ne yersem hemen hemen oda aynı şeyleri yiyiyor herhangi bir böbrek vs.sıkıntısı yok yani sorun olmaz

Pamres

Hocam siz kimseye bakmayın. Evet bir defadan sorun olmaz rahat olun sonuçta kusturarak çıkartacak halimiz yok 😅 ama bundan sonra bir daha asla yemek, abur cubur, vs vermeyin. Kedinizin sağlığı için.