Lavital Mi Felicia Mi

Kedikaram

Kısır kedime mama arayisindayim. Royal caninden geçiyorum somonlu mama istiyorum. İki markadan hangisi daha iyi

4 CEVAP

AhsenAise

Lavital Kuzulu kısır kedi maması oldukça lezzetli olmalı ki kısır kedilerimiz bayılarak yediler ,tüy sağlığı, dışkı kıvamı ,kokusu vs sorun olmadı , elbette her kedinin mamalar a reaksiyonu farklıdır,önce ,1.5 kg deneyin,gözlemleyip sonuca karar verirsiniz

Mslna01

Felicia

Kedikaram

Lavital somonlu 1.5 kg aldım ona göre 10 kg alicaktim kedim seçici değil her mamayi yiyor ama parçaları o kadar küçük ki cignemeden direkt yutuyor. O yüzden degistirecegim sanırım. Kuzu etlisinin de parçaları küçük mü?

AhsenAise

Kuzulu olanin taneleri orta boyda, somonlu yavru mamasina oranla büyük