Asırı Tüy Dökümü

SA

Merhaba kedim aşırı tüy döküyor ve kardeşimin alerjisi var bu yüzdeb en acilinden tüy dökümünü azaltmam lazım.Kedim henüz 1,5 yaşında kısırlaştırdım ve hala royal canin kitten yavru kedi mamasını kullanıyoruz çünkü biraz zayıf 2700 kg. Haftada 2 3 kere yaş mama veriyorum. Veterinerler hep vetoskin öneriyor fakat yorumları okuduğumda olumlu sonuç alan yok denilecek kadar az fiyatıda biraz pahalı o yüzden alıp deneme yapılacak bir ürün değil o yüzden sizlerden kullanan var mı ya da aşırı tüy dökümü için önerebileceğiniz farklı bir ürün var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim :)

6 CEVAP

SA

Veterinerden mi aldınız yoksa internetten mi sipariş verdiniz? İnternetteki sitelere ne kadar güvenebilirim bilemedim. Bilgi için cok tesekkür ederim

eylulpak

merhaba ben vetoskin kullaniyorum ilk veteriner muayenesinde onermisti hoca. gayet etkili, evet fiyati pahali iciniz ama rahat olsun fiyatini hak ediyor ama disi kabuk tup seklinde bir hap kedim disindaki sert kabugu sevmedigi icin biz elimize sıkıp veriyoruz icindekini alirsaniz sevmezse o sekilde deneyebilirsiniz

Beydac

Kepeklenme ve tüy dökümü sorunu için biz de vetoskin kullanıyoruz.Tüy dökümünde faydasını görmedim.

SA

Bilgi için çok teşekkür ederim

Ahudr

Öncelikle mamanizi degistirin royal canin bir cok kedide tüy dökümü yapiyor zaten proplan alerji azaltan serisi liveclear mamayi deneyebilir ve bir sure hafta 1 defa az haslanmis bildircin yumurtasini yas mamaya karistirip yada boş nasil yerse verebilirsiniz.

Ben royal canin kullanırken tüyleri fazla dökülmeye başladı hills mamaya geçtik. Balikli mama balık yağı kullanin