Kedi Kısırlaştırma Sonrası Hapşırma

Pamres

Merhabalar, dün erkek kedimi kısırlaştırdık. Operasyon iyi geçmiş. Dün akşam saatlerinde eve geldik. Sarhoş gibi değildi durumu falan gayet iyiydi. Zıpladı koştu oyun oynadı falan. Sadece yakalığa sinir oldu biraz 😂 şimdi erkek kedilerde gerek yok diyeceksiniz ancak bizim kedi normalde de oturup o bölgeyi yalıyordu o nedenle taktırdım. Operasyondan sonra da yalamaya çalıştı. Her neyse asıl konu, dünden bu yana çok kez hapşurduğunu gördüm. Hekimimiz bu normal dedi ancak bilgisi olan var mı? Neden kaynaklı olur? Aşılar tam

6 CEVAP

Mslna01

Takip edin belki üşütmüştür eğer devam ederse veteriner hekim görsün bir,dikakt edin hoplayıp zıplayıp kosturmasin

Mslna01

Geçmiş olsun,olsun siz yine de çocuğa dikkat edin hoplayıp zıplayıp kosturmasin dediğim gibi kontrol edin salı gününe kadar devam ederse hiç salıyi beklemeden gidin belki usuttu,kusma vs var mi

Pamres

+++

Pamres

Mslina01, salı günü kontrole gideceğiz olmadı o zaman baktıracağım. Hekim kısıtlamaya gerek yok dedi dikiş olmadığı için ama bilmiyorum. Dediğim gibi hekim bu hapşırma işine normal dedi ama içime sinmedi yine size sorayım dedim.

Pamres

Kusma, sersemlik vs hiç olmadı çok şükür. Sadece yakalık yüzünden mutsuz 😂

Mslna01

Yakalik yüzünden mutsuz olmadk normaldir ama kontrol edin dediğim gibi devam ederse gidin