Kedi Kısırlaştırma Sonrası Mama

Merhaba. Kedim 6 aylık ve bugün 10.30'da kısırlaştırma için teslim edip 19.00'da aldım. Veterinerimiz kusmaması için gece 1'den önce mama vermememi söyledi ama kendine geldi ve sürekli miyavlayıp mama kabının olduğu yere ve mutfağa gidiyor. Birazcık erken versem mamasını sorun olur mu sizce? Deneyimi olan var mı acaba? :')

3 CEVAP

Catsusam

Ameliyat esnasında anestezi altındayken boğazına kaçmasın mama diye öyle söylüyorlar. Ciddi bir durum çünkü. Bence vermeyin, biraz miyavlasın sorun olmaz.

Catsusam

Pardon yanlış anlamışım, sizin ameliyat bitmiş zaten. Yine de bekleyin derim.

Teşekkür ediyorum, bekledim ben de😊