Reflex Yaş Mama Almalı Mıyım?

da3458

Anket

reflex
(1 oy)
felix
(2 oy)
brit care kitten
(9 oy)
bence hiçbiri aşağıya yazarım
(4 oy)
Toplam (16 oy)

reflexin parça etli kuzulu yaş mamasını alacağım kedim daha eve geleli 1 hafta oldu mama deniyorum . eğer o olmazsa brit care kitten da aldım hangisi daha sağlıklı ayrıca önerebileceğiniz yaş mama var mı ? felix falanda deniyeceğim

6 CEVAP

aleyn

bunlar arasında brit care daha iyi. bunların dışında schesir, gimcat mamaları güzel fiyat olarak daha uygun bozita ve matisse var .

eltarcin

Kediniz her hangi bir sorun yaşamasa da mama Purina'nın. Acı çeken canları ve ne kadar sağlıklı bir mama olduğunu siz düşünün, ki bence çöpe atılmak için alınacak bir mama.
Ben başka bir şey diyorum ve Instinct öneriyorum. Schesir, Naturea, Animonda Carny Ocean ve Bozita'da olabilir.

aleyn

felixin içinde bi kedinin bayıla bayıla yemesi için gerekli her şey yok ama faydalı bir şey de yok.. başta şeker kedilerde ileri vadede körlüğe sebep olur ve felixde de bulunuyor. ikincisi içindekilerde et ve türevleri, balık ve ürünleri vs şeklinde ürünleri türevleri yazan hiçbi şeyi kedinize yedirmemenizi öneririm, türev ya ürünleri demek et değil ama işte hayvanın kemiği boynuzu pulu iç organları ne var ne yok hepsi demektir.

Mia_0

Bence felix marka yaş mamada güzel.Ben Reflex önermiyorum.

iozksn

Kedimi ilk aldığımda yaş mama olarak Felix verdim, bayıla bayıla yedi, herhangi bir sorun da yaşamadık. Benim tavsiyem Felix yönünde ama başka marka da denemediğimi belirtmeliyim.

Kosvaliemin

Reflex onermem ama naturea oneririm