Kapalı Tuvalet Önerisi ?

Melisaruk

2 aylık oğluşuma kapalı tuvalet alacağım. Koku hapsi ve genişlik açısından önerebileceğiniz marka var mı? Yoksa herhangi bir tane alsam yeterli mi?

20 CEVAP

Melisaruk

pentgrm_morlengs Doğru diyorsunuz bende petcat sabun kokuluyu kullanıyor. Toz yapmıyor sabun kokuyor ama yine de kokuyu hissedebiliyoruz. Ya da biz mi çok dikkatli kokluyoruz anlamadım :) Deneye deneye bir şeyler bulacağız artık. Ayrıca bizimki tuvaletten sonra popisini oraya buraya sürtüyor. Böyle de bir sıkıntımız var :/

aleyn

6 lık paketi 1 ay gidiyor şimdi yavru oldugu için daha uzun süre gider sonra 1 aya sabitlenir. sanicat de kullandım başka markalar da sizin için kokmayan hassasiyeti olan kişi için kokuyor olabiliyor sanicat malesef bizde sorunu çözmedi beni rahatsız eden bi koku yoktu ama eşim sürekli odada bi koku var diyordu.. siz yine de deneyin hatta başka kumlar da deneyin kişiden kişiye değişebilir neticede. en son çare ever clean aklınızda olsun kesin çözüm olarak :)

Bir müddet poposunu her tuvalet çıkışında ıslak bir bezle silseniz bir kaç gün sonra öğrenir ben öyle öğretmiştim :)

aleyn

o popoyu temizlememe oraya buraya sürme de bi süre sonra geçiyor biraz büyüyünce..

Melisaruk

Boyut olarak nasıl acaba? Büyüdükçe sığmama sorunu yaşar mıyız ki ?