Yaş Mama

tuandil

Kedim Miçoyu sokaktan kurtarmıştım kardeşiyle beraber. Kardeşi sapasağlam ve aşı programına uygun gidiyor ancak Miçonun bağışıklığı biraz zayıf veterinerimiz öyle söyledi ve karma aşısını erteledi. Parazit aşılarından sonra vitamin takviyesi vermişti doktorumuz bugün karması için götürdüğümde hala tam toparlayamadığını söyledi :( Vitamine devam etmem gerektiğini biraz da kuru mamanın yanına yaş desteği yaparak iştahını açmamı söyledi. Kuru olarak N&D kullanıyoruz yaş olarak önerileriniz nelerdir?

1 CEVAP

aleyn

schesir, gimcat, naturea, applaws markaları içerik olarak gayet güzel yaş mamalar tavsiye edeirm.