Çiş Sorunu

Bullefprof

Tavşanlarımın tuvalet eğitimi var ama son 1 2 haftadır bazen tuvaletlerine yapıyorlar . Hep gidip kapının köşesine çiş yapıyorlar bu yüzden oda kötü kokuyor . Yeniden tuvaletlerine yapmalarını nasıl sağlayabilirim

5 CEVAP

Ecerana

Başka yere yaptığında oraya öncelikle kuru peçete ile bastırın idrar peçeteye geçsin, o peçeteyi tuvalet kabına koyun sonra orayı iyice temizleyin daha sonra bir sprey şişesine bir çay bardağı beyaz sirke bir çay bardağı su ve bir tatlı kaşığı karbonat koyup karıştırıp o bölgeye sıkın hem oradaki idrar kokusu gidecek hem de orası temizlenecek

Ecerana

Youtube da pamook pamook diye bir kanal var orada tavşanlar hakkında ayrıntılı bilgi mevcut instagramdan da ulaşıp sorularınızı sorabilirsiniz ben bir kaç kere konuşup bilgi almıştım kendisinden

Ecerana

Rica ederim yalnız ikisini de ben yazdım

Bullefprof

Teşekkür ederim ikinize de

Bullefprof

Fark etmemişim ^ω^