Kedi Yaşı Ve Cinsi

Merrii

Sokak kedisi sahiplenmesi düşünüyorum cinsini ve yaşını bilmiyorum. Sizce yaşı ve cinsi nedir?

7 CEVAP

Emirrckr

Yüzünü görmeden cinsine bir şey diyemem ama yaşı çok büyük veya yaşlı durmuyor.
Belki 8-9 aylık veya 1 yaşlarında falan olabilir sanki tahminimce.
Tabii biz fotoğraftan yorumladığımız kadarıyla,
Yaşı için en net sonucu bence hekim söyler belki gerçekte fotoğraftakinden daha büyük veya küçük olabilir.

Mini2019

cinsi ve yaşının ne önemi var.. çok güzel bir kedi bu. mutluluklar size :)

Merrii

Önemi yok sadece merakımdan sordum. İlginiz için teşekkür ederim.

tengrist

Uskumru tekir. Yaşı için de veteriner hekim tahmini bir şey söyleyebilir herhalde ama bence çok büyük de durmuyor 8 ay ve 16 ay aralığındadır

Merrii

Çok teşekkür ederim. İç dış parazit aşıları yaptırmam gerektiğini söylediler başka yaptırmam gereken aşıları var mı?

KedicikUzum

Kuduz ve karma da yaptırın mutlaka. Kuduzu bilirsiniz zaten, karma onu hastaliklardan koruyor.

Merrii

Tamamdır ilginiz için teşekkürler.