Proplan Mı Prochoice Mu ?

Hangisi da iyi bu iki mamadan

8 CEVAP

aysegunerr

Proplan mamalarında; pirinç, soya, şeker, gluten, yapay koruyucu ve katkı maddeleri, kimyasal maddeler ve hayvansal yan ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler bir mamada bulunmaması gereken zararlı ürünlerdir. İçerik olarak ProChoice iyi diyemeyiz ama bu ikisi arasında ProChoice daha iyi. Fiyat olarak da aralarında baya fark var. Almak için soruduysanız Proplan ile nerdeyse aynı fiyata N&D düşük tahıllı çok daha iyi.

kedilimadam

Proplan alabilecek bütçeniz var ise Farminanın Matisse mamasını öneririm.Proplandan ya da prochoicetan çok daha besleyici ve sağlıklı bir mama.N&D bütçenizi zorlamaz ise elbette ki N&D öneririm ama Matisse de N&D ile aynı gurubun maması.

septikbaykus

valla proplan ve royal canin alcağına daha ucuzu pro choice al. He ama kedilimadama katılıyorum o parayı verebiliyosan matisse al. Profine al yada biraz daha ucuza golosi var onu al

Mia_0

Ben Proplan ve ProChocie kullandım.Kedim Proplanı daha çok seviyor ama pahalı.Aslında bu mamaların ikiside güzel değil.N&D öneririm

Selma_

ben N&D kullanıyorum sızede onerırım

Derdedermanim

N D ,ACANA,ORİJEN ...iyi markalar

Dmldsl123

Proplan kullanın bende proplan kullanıyorum.çok sağlıklı oluyo,ve bu mamalar kedilere kilo aldırıyor ve çok sağlıklı yapıyor ben o diğer dediğinizi başka markalarıda kullandım ama kedilerim çok sağlıksız oldu öldü şimdi ise kedim çok sağlıklı yerinde 9.30 aylık oldu hiç bir sorun yaşamadık

ohmm

pro plan