Kedimin Kulak Arkası Tüyleri Seyrek?

Pnrdogan

Kedim 7 aylik olacak kulak arkası tüyleri bu şekilde seyrek nedeni nedir acaba büyüme çağında olduğu için normal mi ?

7 CEVAP

Mini2019

Beyaz kedi ailesine hoşgeldiniz!
Maalesef Normal değil. Veterinere götürmelisiniz ve tam tanı koymasını istemelisiniz.

Mini2019

buradaki kişiler sadece görüntüden tahmin edebilir. crstalyn'le silin tavsiyem bu olabilir en fazla

Tuanaalsk

Merhaba benim kedimin de kulak arkası tüyleri bu kadar olmasa da seyrek , o bölgeyi sürekli kasiyor mu ona dikkat etmek lazım öyleyse kulak uyuzu olabilir ancak sadece seyrekse ve ilerlemiyorsa bir sorun yoktur demişti bizim veteriner

Pnrdogan

Veteriner normal dedi iki kulağında da aynı şey var , sahiplendiğim zaman bu şekildeydi. Mantar olduğunu düşündüm ama yayilmadi kızarıklık da yok. Başka öneriniz varsa alabilirim beyaz tüylü kediler hassas oluyor evet:(

Pnrdogan

Veteriner normal dedi iki kulağında da aynı şey var , sahiplendiğim zaman bu şekildeydi. Mantar olduğunu düşündüm ama yayilmadi kızarıklık da yok. Başka öneriniz varsa alabilirim beyaz tüylü kediler hassas oluyor evet:(

Mini2019

gönderdiğiniz fotoğraftan normal gibi gözükmüyor. Veteriner normal dediyse sorun nedir ?

Pnrdogan

Sorun şu işini iyi yapamayan veterinerler var burada tecrübeli kişilere de sormak istedim sizin için sakıncası yoktur sanırım iyi günler